Pro pořadatele

AKTUÁLNĚ NABÍZÍME PROGRAMY

 

KABÁT rev.

Od r. 2003 nabízíme samostaně  program KARÁT - Kabát revival v délce dle domluvy, obvylke 90min, možno prodloužit, sestavený na základě zkušeností ze stovek odehraných vystoupení, který je vhodný pro festivaly, motosrazy, kluby, nebo jako předkapela některého mediálně zviditelněného interpreta. apod., když v minulosti jsme vystupovali před či po Kryštof, Tublatanka, No name, Žlutý pes, Harlej, Škwor, Horkýže slíže, Arakain, Alkehol, Katapult, Hudba Praha, Turbo, -123minut, Ilegal band, Kreyson, Desmod, Petra Janů, Laura a její tygři, Dalibor Janda atd.

"FEST"- je vhodný pro pořadatele motosrazů, revival festů, městských slavností a podobných akcí, kteří by uvítali na své akci oba naše programy, Kabát rev. i zábavový ptogram TEPLÁ BUCHTA.....když obvyklá praxe je taková, že odehajeme program KABÁT rev. a následně program TB, celková délka je na dohodě, platíte jeden cesťák a zvykem je i dohoda na zvýhodněné ceně za obě produkce.


zábavový program Teplá Buchta je časem vystoupení a skladbou playlistu vhodný zejména pro delší akce s jednou kapelou, příp. s předkapelou, jako jsou rockové zábavy, majálesy, obecní slavnosti, pivní slavnosti, a pod.kde se od nás očekává záběr širšího spektra intrpretů a celovečerní produkce, příp doplnění programu KABÁT rev.  Základem programu Teplá Buchta je aktuálně Kabát  smíchaný např.s s kusy od kapel Traktor,  Šwor, Landa,  Krucipusk atd, co zrovna podobného frčí :) .... kapela je schopna odehrát akce různé délky, max.4-5hodin /vč.přestávek/


ČARUJ - D.Landa revival .... aktualně program není v nabídce, někoílik kusů od Landu hrajeme jako součást programu Teplá Buchta.

program ČARUJ - D.Landa revival /ŽITO 44/...registrujeme ze strany fans a pořadatelů zájem o produkci tohoto interpreta. Připravili jsme ucelený program "lČARUJ - D.Landa revival" - výběr z tvorby tohoto charismatického zpěváka, autora, producenta a závodnika.   .....program ČARUJ - Landa revival je zaměřen spíše na tvorbu z posleních let, doplněný o dnes již kultovní kusy, Ulice, Holky a mašiny...... z ostatního např. Vltava, Protestsong, Motýlek, Touha, Valčík, Krvavá parta apod............délku programu přepokládáme +- do 60min

 

V případě zájmu o produkci některého z nabízených progrmů volejte prosím na níže uvedený kontakt. Podmínky vystoupeni domluvíme individuálně, dle typu akce a délky produkce.

POZOR čtěte POZOR čtěte POZOR čtěte POZOR čtěte POZOR čtěte POZOR čtěte POZOR čtěte POZOR čtěte

Pokud je produkce s přestávkami, tj. delší než 90min., je třeba počítat s odpovídající šatnou pro kapelu

..... po zkušenostech doplňujeme: že šatnu bychom prosíli ODDĚLENOU i VIZUÁLNĚ od návštěvniků akce !!! v blízkosti stage !!! děkujeme

Následně po domluvě prosím vyplňte dle dohodhutého smlouvu, která je níže ke stažení a zašlete ji Vámi podepsanou, buď naskenovanou mejlem, nebo poštou na adresu, Šanda Pavel, Labská kotlina 1024/11, 50002 Hradec Králové, nebo na sadat@volny.cz.

Smlouvu Vám potvrzenou zašlem zpět, tím je objednávka závazná pro obě strany.  Obsazené termíny naleznete v sekci KONCERTY, ty jsou povětšinou napevno dohodnuty. Měnit či rušit je můžeme pouze po dohodě s pořadatelem té které akce !!!

POKUD OBJEDNANÁ AKCE NENÍ V AKTUÁLNÍM SEZNAMU, ZAVOLEJTE, NĚKDE JE CHYBA, MOŽNÁ NEDOŠLA OBJEDNÁVKA apod.

KONTAKT: 602 718 961

 

Smlouva o hudební produkci stageplan 2023